Captcha
Въведете кода от картинката

Поредна победа в „Balkan Rally Raid Cup”

След 600 км. за три дни, мого прах и високи температури нашите представители за „Дакар 2012” окупираха челните места.
Състезанието „Evia Rally Raid” e втори кръг от “Balkan Rally Raid Cup” и в него участваха над 100 състезатели от Гърция, Австрия, Унгария, Чехия, Италия, Албания и България.
При четириколките (ATV & QUAD) Зорница Тодорова показа завидна форма и не даде шанс на конкуренцията. С убедителна преднина грабна първото в класa си и първо място място в генералното класиране и това е третият подиум от началото на годината в три състезания.
Зорница води убедително и във временното класиране за „Balkan Rally Raid Cup”, като остават още две състезания до края на годината в България и Гърция.
Тодор Христов се класира втори в класа си въпреки проблемите с навигацията и челен удар с моторист в последния специален етап.
Следващото състезание в програмата за подготовка за „Dakar 2012” на Христов и Тодорова e в Румъния в края на този месец, кръг от “European All Terrain Cup”

фото галерия: Evia Rally Raid 2011