Бележки:

Captcha
Въведете кода от картинката

Зорница Тодорова отново на подиума !

Изключително тежко и трудно състезание с над 180 мотоциклета и АТВ машини се оказа първия кръг от Балканска Рали Рейд Купа.
„Rally Albania 2011” се оказа изпитание за хора и машини с тежките си трасета, дългите преходи и голямата конкуренция от 11 държави.
Тодор Христов участва с нова машина, само със задно задвижване и след технически проблеми в първия етап отпадна от борбата за призовите места.
В крайното класиране зае 6-та позиция, като това участие помогна много за следващите настройки на новата машина.
Зорница Тодорова единствена се движеше без технически проблеми и с високо темпо, като заслужи овациите на всички участници за мъжкото си каране.
След като седем дни Организаторите не успяха да извадят класиране, в последния ден беше „претупано” награждаването като всички категории влязоха в един клас и второто място зае Зорница Тодорова при АТВ машините.
За българския отбор остана една добра тренировка и удовлетворението от завършването на тежкото състезание.
Следващото участие на Христов и Тодорова е в “Rally Evea 2011” от 8 до 11 юли в Гърция.

фото галерия:  Рали Албания 2011
видео репортаж:  С купата от Рали Албания 2011 на гости на ББТ